Kilka słów

O Nas

Indywidualne podejście

Praktyczna wiedza Podatkowa do Twojej dyspozycji

Kiedy Ty zajmiesz się prowadzeniem swojego biznesu, my zajmiemy się Twoimi podatkami.

Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe to lata doświadczeń, rozliczonych deklaracji i oddanych sprawozdań. Zaczynaliśmy w 1986 roku prowadząc w tym czasie księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, płace, ZUS i wiele innych. Świadczymy komplementarne usługi przeznaczone dla działalności jednoosobowych, fundacji jak i spółek różnego typu. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach branżowych. Naszą misją jest zapewnienie usług księgowych na najwyższym poziomie w granicach obowiązującego prawa. Jesteśmy zlokalizowani w Markach koło Warszawy niemniej jednak nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Współpracujemy z firmami z całej Polski i jesteśmy otwarci na dalszą współpracę zdalną z podmiotami zlokalizowanymi w innych miastach.

Księgowość dla Firm

Prawidłowość prowadzonych rozliczeń to jeden z kluczowych elementów potrzebnych do odniesienia sukcesu Twojej firmy.

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy ze wszystkimi typami spółek handlowych dostępnymi w Polsce. Rozliczaliśmy faktury importowe i exportowe. Wpieraliśmy naszych kontrahentów służąc poradami i dzieląc się naszym doświadczeniem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo – nie boimy się wyzwań.

Darmowa wycena

Zadaj pytanie i poznaj ofertę

Chcesz dowiedzieć się jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.